5a bendruomenės išvyka traukiniu

Rugsėjo 28-osios rytą 5a klasės bendruomenė susitiko Vilniaus geležinkelio stotyje, laukė kelionė traukiniu į Karčiupį Kaišiadorių rajone.  Atvykę į Perlinių danielių ūkį pasinėrėme į gamtos pasaulį. Galėjome iš arti pamatyti ir pamaitinti danielius. Vaikai smagiai bendravo, bėgiojo ir žaidė, o tėvai turėjo progą pabūti kartu, pasikalbėti ir geriau susipažinti. Vėliau visas šeimas subūrė bendros vaišės, ant grilio keptos dešrelės, karštos picos, šilta arbata ir daug geros nuotaikos. Sekmadienis buvo tikrai turiningas: pilnas judesio, bendrystės ir naujų įspūdžių.