Elektroninis dienynas

Mokykla naudoja TAMO elektroninį dienyną. Jungtis prie e.dienyno reikia puslapyje: http://dienynas.tamo.lt

Kilus klausimams dėl prisijungimo, kviečiame susisiekti su mokyklos e.dienyno administratoriumi el. paštu: tamo@pliaterytes.lt

(kreipiantis būtinai nurodykite vaiko vardą, pavardę ir klasę)

 

Registruojant Tamo dienyne mokinį jo asmeniniam prisijungimui (su gautu asmeniniu vaiko raktu) tėvelių prašome neatsieti savo el. pašto adreso, kurį naudojote tėvų pasakyros sukūrimui, nes vėliau patys negalėsite prisijungti.
Visi tamo vartotojai turi turėti savo el pašto adresą, negali būti kelių paskyrų (vaiko, tėvo, kito vaiko) su tuo pačiu el. paštu. Ir čia turime omenyje ne apie kelių vaikų aplinkas tėvo paskyroje, o apie patį prisijungiantį Tamo dienyno vartotoją. Jūs savo kaip tėvelių paskyroje ir toliau galėsite matyti visų savo vaikų dienynus, tėvams skirtas žinutes, tačiau užduotis matys tik prisijungęs savo paskyra pats mokinys.
Ugdykite mokinių savarankiškumą, juk mokosi ir darbus atlieka mokiniai, o ne tėvai. Prašome tėvų pagalbos reguliuojant mokinių dienos režimą, planuojant jo dienos darbus, saugiai užsirašant aktualius prisijungimo kodus, priminkite laiku patikrinti Tamo dienyną, prireikus pamokykite naudotis pedagogų pasirinktais skaitmeniniais darbo įrankiais.

Instrukcijos:

Tėvų registracija

Mokinių registracija

Registracija turint Tamo paskyrą

Vaiko pridėjimas (keli vaikai su viena paskyra)