Pedagogų išvyka į Žemaitijos kraštą
Birželio 15-16 dienomis mūsų mokyklos mokytojai dalyvavo edukacinėje išvykoje po Žemaitijos kraštą ir Lietuvos pajūrį. Pirmiausia vyko į Telšius, kur jų laukė pažintinė ekskursija su gidu. Ekskursijos metu susipažino su …

