Aštuntokai baigė progimnaziją

Birželio 20 diena progimnazijoje ypatinga – aštuntokų išleistuvės.

Rytmetis prasidėjo nuo aštuntokų dovanotų pusryčių ir nominacijų mylimiems mokytojams.

« 2 »

Vėliau mokyklos aktų salė buvo pilna džiaugsmo, šypsenų ir šiek tiek ašarų. Aštuntokų pirmosios mokytojos su šiluma ir prisiminimais kalbėjo apie pirmąsias vaikų dienas mokykloje, jų augimą ir pasiekimus. Mokyklos direktorius taip pat pasveikino mokinius, pabrėždamas, kad šiandien jie pradeda naują gyvenimo etapą, kupiną galimybių ir iššūkių. Jis padrąsino aštuntokus nebijoti siekti savo svajonių, būti smalsiems ir atkakliems. Vyko įvairūs pasirodymai, kuriuos paruošė patys aštuntokai bei jų mokytojai. Dainos, šokiai kėlė nuotaiką ir padarė šventę dar įsimintinesnę.

Kiekvienam aštuntokui buvo įteiktas baigimo pažymėjimas – svarbus dokumentas, liudijantis jų pasiekimus ir pastangas per pastaruosius metus. Šie pažymėjimai yra ne tik akademinių žinių įvertinimas, bet ir simbolis visų patirčių, draugysčių ir išmokimų, kurie lydėjo mokinius jų progimnazijos kelyje.

« 3 »

Linkime visiems aštuntokams sėkmės naujuose mokymosi etapuose, drąsos siekti savo tikslų ir išlikti tokiems pat energingiems, kokie jie buvo per visus šiuos metus progimnazijoje. Mūsų mokyklos durys visada bus atviros, ir mes su džiaugsmu lauksime naujų susitikimų.