Vykdomi projektai

Projektas „Būkime kartu“

2016 m. mūsų mokykla dalyvavo Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos inicijuotame projekte „Būkime kartu“. Vasaros atostogų pradžioje šeštokai turėjo galimybę keletą dienų pasisvečiuoti Klaipėdos mieste, kur jie susipažino su Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos moksleiviais ir mokytojais, apsilankė Klaipėdos turizmo mokykloje. Pirmą vizito dieną mokiniai mišriose grupėse sudarinėjo pusryčių meniu taip ugdydami bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas. Vėliau moksleiviams buvo suteikta galimybė pasigaminti sveikuolišką kokteilį iš bananų, špinatų ir citrinų.

 

Antrą vizito dieną vyko sporto žaidynės paplūdimyje. Įvairios estafetės ne tik lavino fizinius gebėjimus, bet ir suteikė daug teigiamų emocijų. Po intensyvių žaidynių paplūdimyje mokiniai apsilankė Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume, kur stebėjo įspūdingą delfinų pasirodymą.

Rugsėjo 29 d. atsakomojo vizito metu mūsų mokykloje  vyko antra „Būkime kartu“ projekto dalis. Šio vizito metu moksleiviai vėl buvo paskirstyti į mišrias grupes ir įvairiose mokyklos erdvėse kūrė rytinės mankštos pratimus. Išrinkus geriausią mankštą, moksleiviai jėgas išbandė estafetėse, žaidė krepšinį. Aktyvi veikla moksleivius skatino ne tik pajusti judėjimo naudą, bet ir bendravimo, draugystės džiaugsmą.

Antrąją vizito Vilniuje dieną svečiai aplankė įžymiausias sostinės vietas ir kupini gerų emocijų grįžo į Klaipėdą.