Gegužės 30 dieną įvyko neformaliojo švietimo būrelių parengtas koncertas mokyklos bendruomenei “Mums gera čia”.

Dėkojame talentingiems vaikams ir juos parengusiems būrelių vadovams: šokių studijos vadovei Romai Chačpanovai, muzikos studijų vadovėms Ritai Jadzevičienei, Editai Stacevičiūtei ir Astai Ustinavičienei ir gitarų būrelio vadovui mokyklos direktoriui Gintarui Alfonsui Petroniui.

Vaiko dienos žygio “10 000 vaikystės žingsnių”, įvykusio gegužės 17 dieną, rezultatai:

Ačiū susibūrusiems pasportuoti!

Iki kitų susitikimų!

Nenurašyk, o palaikyk! Pasaulinė Dauno sindromo diena. (Nuotraukoje 1e)

Su nepriklausomybės atkūrimo švente, mylima Lietuva!

 

Jau tapo gražia tradicija, kad mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvauja LRT inicijuotoje tarptautinėje akcijoje “Matau tave”. Akcijos tikslas yra priminti, kad visi esame skirtingi, tačiau galime gerai sutarti ir draugauti, o bendras šokis yra vienas iš draugystės būdų.

 

„Vaikai – tikrieji žmonijos mokytojai”
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga pradinių klasių mokiniai savo šypsenomis ir puikia nuotaika papuošė mokyklos stadioną, kuriame nuotaikingose estafetėse būrėsi į komandas, šuoliavo, tikrino savo taiklumą, klasės vieningumą. Džiugino vaikų bendradarbiavimas ir vienas kito supratimas. Sportinėms veikloms pasibaigus mokiniai kreidelėmis papuošė taką į mokyklą. Puiki vasaros pradžia ir lengvas žingsnis atostogų link!
Mokyklos pradinių klasių mokiniai kviečiami smagiai ir turiningai pasitikti vasaros atostogas stovykloje „Šypsomės pažindami 2023“. Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus savivaldybės lėšomis.

Futbolo treniruotė pradinukams

Džiaugiamės bendradarbiavimu su “Vilnius Football Academy”. Šį saulėtą rytą pirmokams ir antrokams fizinio ugdymo pamokas, naudojant futbolo elementus, vedė futbolo akademijos treneriai. Vaikai susipažino su treniruotės metu naudojamu inventoriumi ir jį išbandė. Mokėsi skirtingų kamuolio valdymo būdų, smūgiavo baudinius, dalyvavo nuotaikingose estafetėse ir lavino ištvermę.