Gražiausios stovyklos ,,Šypsomės pažindami 2022″ akimirkos.
Pradinukų stovykla vyko birželio 14-21 dienomis.

 

Iki pasimatymo kitais metais!

Parama Ukrainai

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie paramos Ukrainai! Mūsų visų suaukoti produktai surūšiuoti, supakuoti ir pristatyti į Vilniaus Biržiškos gimnaziją, iš kur keliaus tiesiai šios paramos stokojantiems Ukrainoje. Kartu mes stipresni! 

Paramos Ukrainai kūrinys. Ukulėlėmis ir gitaromis groja mūsų mokyklos mokiniai, solistė Danielė Voloncevičiūtė. Muzikos vadovai – muzikos mokytoja Asta Ustinavičienė ir progimnazijos direktorius gitarų būrelio vadovas Gintaras Alfonsas Petronis. 

Tarptautinė vaikų draugystės iniciatyva MATAU TAVE 
LRT kartu su kitais visuomeniniais transliuotojais iš Europos bei Japonijos kvietė vaikus būti draugiškais vieni kitiems, priimti kiekvieno išskirtinumus ir visiems kartu atlikti bendrą dainą ar šokį, simbolizuojančius pakantumo ir draugystės idėjas.
Dėkojame Robertui Žilo už bendro šokio video

Informuojame, kad siekiant maksimaliai išvengti COVID-19 viruso plitimo į mokyklą mokinių tėveliai (globėjai) ir pašaliniai asmenys nuo 2021-10-04 nebus įleidžiami.  Esant būtinybei užeiti į mokyklą prašome vizitą derinti iš anksto (su klasės auklėtojais ar raštine).  Saugokime vieni kitus. 

Dėkojame Robertui Žilo už rugsėjo 1-osios šventės video siužetą

Su šventėmis

Žiemos švenčių proga linkime visiems sveikatos, vilties, ramybės ir tikėjimo, kad nauji iššūkiai atveria kelią neatrastoms galimybėms.
Sėkmingų Naujųjų 2021-ųjų!

Primename, kad saugumo sumetimais tėvelių patekimas į mokyklą yra draudžiamas.

Norintys užsukti į mokyklą suaugusieji turi derinti apsilankymą su mokyklos administracija. 

Dėkojame Robertui Žilo

už gražų Rugsėjo 1-osios video reportažą!