Jau tapo gražia tradicija, kad mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvauja LRT inicijuotoje tarptautinėje akcijoje “Matau tave”. Akcijos tikslas yra priminti, kad visi esame skirtingi, tačiau galime gerai sutarti ir draugauti, o bendras šokis yra vienas iš draugystės būdų.

 

„Vaikai – tikrieji žmonijos mokytojai”
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga pradinių klasių mokiniai savo šypsenomis ir puikia nuotaika papuošė mokyklos stadioną, kuriame nuotaikingose estafetėse būrėsi į komandas, šuoliavo, tikrino savo taiklumą, klasės vieningumą. Džiugino vaikų bendradarbiavimas ir vienas kito supratimas. Sportinėms veikloms pasibaigus mokiniai kreidelėmis papuošė taką į mokyklą. Puiki vasaros pradžia ir lengvas žingsnis atostogų link!
Mokyklos pradinių klasių mokiniai kviečiami smagiai ir turiningai pasitikti vasaros atostogas stovykloje „Šypsomės pažindami 2023“. Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus savivaldybės lėšomis.

Futbolo treniruotė pradinukams

Džiaugiamės bendradarbiavimu su “Vilnius Football Academy”. Šį saulėtą rytą pirmokams ir antrokams fizinio ugdymo pamokas, naudojant futbolo elementus, vedė futbolo akademijos treneriai. Vaikai susipažino su treniruotės metu naudojamu inventoriumi ir jį išbandė. Mokėsi skirtingų kamuolio valdymo būdų, smūgiavo baudinius, dalyvavo nuotaikingose estafetėse ir lavino ištvermę.

Primename aštuntokams, kad jau prasidėjo prašymų teikimas į Vilniaus gimnazijas. Konkursinėms gimnazijoms prašymų pateikimo terminas – iki kovo 31 dienos.

Taip pat pateikiame karjeros specialistės Sandros Larionovos parengtą atmintinę aštuntokams

 

Sėkmingų 2023-ųjų metų!

Gražių Vilniaus jubiliejaus renginių!

Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija dalyvauja tarptautinėje iniciatyvoje „Matau tave“. Bendras beveik 500 pradinukų šokis primena, kad visi esame skirtingi ir unikalūs, bet tai netrukdo mums visiems gerai sutarti.

Gražiausios stovyklos ,,Šypsomės pažindami 2022″ akimirkos.
Pradinukų stovykla vyko birželio 14-21 dienomis.

 

Iki pasimatymo kitais metais!