Tapyba ant vandens

Kviečiame lankyti VYTA meno – Tapybos ant vandens (EBRU) užsiėmimus
EBRU gali būti puiki atpalaiduojanti  bei ugdomoji priemonė, suteikianti daug džiaugsmingų akimirkų. Užsiėmimų metu dėmesys skiriamas meninei VYTA-EBRU krypties raiškai, tobulėjimui ir mokymuisi. Vaikai pasikeisdami piešia ir daro įvairias veiklas susijusias su šia meno sritimi bei veiklas susijusias su socialinių įgūdžiu lavinimu (žaidimai, kūrybiniai darbeliai, užduotys). Naudojami tik natūralūs dažai, visos priemonės suteikiamos.

Investicija:
Rugsėjo mėn. trys užsiėmimai, būrelio kaina – 15 Eur. Nuo spalio mėnesio ,,Vandens tapyba-VYTA“ naudojant NVŠ krepšelį kaina – 6 Eur/mėn, pilna kaina – 21 Eur/mėn. NVŠ finansavimas vyks nuo spalio mėnesio, savivaldybė paskirstys krepšelių skaičių ir pagal tai žinosime kiek šiais metais gausime krepšelių. Atsižvelgiant į tai pirmiau užsiregistravę vaikai turės didesne galimybę gauti krepšelį.  Tai galioja visiems NVŠ tiekėjams.

Mokykloje užsiėmimus pradedame nuo rugsėjo 15 d., antradieniais 13:00-14:30 val. ir 14:30-16:00 val.. Kabinetą pranešime užsiregistravusiems ir pasirašiusiems sutartis. 1 užsiėmimo trukmė – 1,5 val., vyksta vieną kartą per savaitę mokykloje, 1-4 klasės mokiniams.

Registruokitės jau dabar !

Kadangi būrelyje vietų skaičius RIBOTAS, pirmenybė bus teikiama tiems vaikams, kurių tėveliai pirmieji susisieks ir pasirašys ugdymo sutartis.  Jūsų patogumui laukiame DUOMENŲ el.paštu vilnius@vyta.lt kuo skubiau, kad paruoštume sutartis pasirašymui: 1.mokyklos pavadinimas; 2.kuris būrelio laikas tinkamas, ar abu tinka; 3.vaiko vardas pavardė; 4.gyvenamosios vietos adresas; 5.tėvų kontaktinis telefonas; kas pasirašys sutartį vieno iš tėvų vardas pavardė; 6. vaiko asmens kodas (dėl NVŠ); 7.ar vaikas iš socialiniai remtinos šeimos (dėl NVŠ). Be asmens kodo, negalėsime kreiptis dėl 15 Eur finansavimo. Tik gavę šiuo duomenis galėsime sudaryti sutartį!

Daugiau informacijos: vilnius@vyta.lt, 8-682 19010

cof
cof
cof