VIP mokykla gatvės šokiai

“VIP mokykla” – tai naudingas vaikų įvairiapusis ugdymas. Fizinis aktyvumas bei inovacijų pritaikymas veiklose. Moksleiviai motyvuojami pasitelkiant kitų žmonių̨ istorijas ir pavyzdžius Turime ilgametę patirtį dirbant su vaikų neformaliuoju švietimu daugiau nei 8 savivaldybėse. Taip pat organizuojame seminarus su žymiais ir vienais geriausių treneriais Lietuvoje ir pasaulyje. Vasaros metu įgyvendiname stovyklos projektus, o išmoktas choreografijas vaikai parodo įvairiuose renginiuose ir konkursuose.

 

VILNIUS (120301404) Pažinkime sceninių šokių meną Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija Trečiadieniais, penktadieniais14:10-15:10 val.(Mažoji salė) Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Žirmūnų g. 119

“VIP mokykla”, taikanti STEAM metodikas, kviečia visus 1-6 kl. mokinius prisijungti prie GATVĖS ŠOKIŲ užsiėmimų GYVAI JŪSŲ MOKYKLOJE! Treniruočių metu mokysimės įvairius stilius – HipHop, House, Break, Vogue, TikTok, todėl, neabejojame, kad kiekvienas atras savo stilių!

Taip pat “VIP mokykla” kviečia visus 1-6 kl. mokinius prisijungti prie NAUJOS KARTOS INOVATORIŲ-INFLUENCERIŲ užsiėmimų gyvai jūsų mokykloje! Kiekvieną savaitę įvairūs užsiėmimai, kuriuos veda Lietuvoje žinomi žmonės ar savo srities specialistai.

·  STEAM metodikos veiklos;

·  Tik-tok trendiniai šokiai / batlai;

·  Pažintis su žinomais žmonėmis, meno, sporto, kultūros ir šou pasaulio atstovais;

·  Teminės pamokos;

·  Lyderystės ugdymas;

·  Asmeninis tobulėjimas;

·  Sceninis meistriškumas;

·  Viešasis kalbėjimas;

·  Saugus naudojimasis internetu;

·  Kompiuterinis raštingumas;

·  Vaikai susiras naujų draugų – bus linksma

 

GATVĖS ŠOKIŲ, NAUJOS KARTOS INOVATORIŲ-INFLUENCERIŲ UŽSIĖMIMAI SOCIALIAI REMTINIEMS IR UKRAINIEČIŲ VAIKAMS YRA NEMOKAMI!

 SVARBU! Registracija į užsiėmimus pildoma internetu: www.vipmokykla.lt. Labai svarbu pildant registracijos laukus uždėti varnelę, kad tai socialiai remtini arba ukrainiečiai vaikai.

Jeigu domina pasiūlymas, labai lauksime Jūsų laiško, kada galėtume apsilankyti ir pakviesti vaikus į tęstinį, parodomąjį užsiėmimą.

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu info@vipmokykla.lt arba telefonu +37064060111, +37069086222, +37063163333, +37065901666.

Daugiu apie mus:

Facebook: www.facebook.com/vipmokykla

Instagram: www.instagram.com/vipmokykla/

TikTok: www.tiktok.com/@vipmokykla

Internetinėje svetainėje: www.vipmokykla.lt