VIP mokykla gatvės šokiai

„VIP mokykla” kviečia visus 1-4 kl. mokinius prisijungti prie GATVĖS ŠOKIŲ užsiėmimų GYVAI JŪSŲ MOKYKLOJE! Treniruočių metu mokysimės įvairius stilius – HipHop, House, Break, Vogue, TikTok, todėl, neabejojame, kad kiekvienas atras savo stilių!

VIP mokykla – tai naudingas vaikų įvairiapusis ugdymas. Fizinis aktyvumas bei inovacijų pritaikymas veiklose. Moksleiviai motyvuojami pasitelkiant kitų žmonių istorijas ir pavyzdžius Turime ilgametę patirtį dirbant su vaikų neformaliuoju švietimu daugiau nei 8 savivaldybėse.

 

Gatvės šokių užsiėmimų metu mokomės įvairius stilius – Hip Hop, House, Break, Vogue, TikTok, todėl kiekvienas mokinys gali atrasti savo stilių. Taip pat organizuojame seminarus su žymiais ir vienais geriausių treneriais – Edgaru Kerpe, Iveta Lukošiūte. Vasaros metu įgyvendiname stovyklos projektus, o išmoktas choreografijas vaikai parodo įvairiuose renginiuose ir konkursuose.

Kur?  Emilijos Pliaterytės progimnazijoje

Kada?  Pirmadieniais, ketvirtadieniais I gr. 14:00-15:00, II gr. 15:00-16:00

Kaina?  Pilna būrelio kaina 30 eur / mėn., su NVŠ krepšeliu – 15 eur / mėn. 

SVARBU! Registraciją reikia užpildyti www.vipmokykla.lt iki SAUSIO 18 d. Visus užsiregistravusius informuosime SMS žinute su užsiėmimų informacija.

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu info@vipmokykla.lt arba telefonu +370 631 63 333

Daugiu apie mus:

Facebook: www.facebook.com/vipmokykla

Instagram: www.instagram.com/vipmokykla/

Šokių studijos „Imperium” Instagram: www.instagram.com/sokiustudijaimperium/

TikTok: www.tiktok.com/@vipmokykla

Internetinėje svetainėje: www.vipmokykla.lt