Robotikos akademija

Robotikos akademija kviečia jaunuosius išradėjus į naujojo sezono, atradimų kupinus būrelius!

Būrelis pirmokams pagal pagrindinio ugdymo programas skatins vaiką atrasti bei domėtis naujovėmis. Pamokose vaikai gerins kalbėjimo įgūdžius, gilinsis į mokslo, technologijų ir inžinerijos problemas. Dirbdami komandoje įgis algoritminio mąstymo pagrindų, rašys pirmąsias sukonstruotų mechanizmų valdymo programas.

Smalsiems antrokams apie tai, kas įdomu, norisi žinoti vis daugiau ir daugiau. Vaikai toliau gilins žinias robotų kūrimo srityje, gerins pristatymo įgūdžius, ieškos atsakymų į mokslo, technologijų ir inžinerijos klausimus, rašys sukonstruotų mechanizmų valdymo programas. Pamokose Jūsų vaikas skatinamas suprasti ir pažinti savo aplinką, įvairius jos reiškinius.

Robotikos pamokos ir draugiški mokytojai įkvepia trečiokus domėtis pasauliu, mąstyti, kūrybiškai spręsti problemas. Užsiėmimuose ugdomas erdvinis mąstymas, aiškinama apie jutiklius, motorus, jų jungimus, konstrukcijas, sukurtų mechanizmų programinį valdymą. Jūsų vaikas pasijus tikru daiktų pasaulio kūrėju.

Ketvirtokams būreliuose pristatomos realiame gyvenime kylančios problemos bei jų sprendimai, pateikiamos įtraukiančios istorijos bei nauji veikėjai. Konstravimo bei programavimo užduotys padeda pritaikyti turimas mokslo žinias. Jūsų vaikas mokysis pristatyti savo idėją, draugiškai diskutuoti, patarti ir paaiškinti apie robotų veikimą.

Penktų ir šeštų klasių mokinius mūsų sukurtos pamokos mokymąsi padaro smagiu ir atraktyviu. Nėra nieko įdomiau, kaip pažinti aplink mus esantį pasaulį bei jį suprasti per įvairias disciplinas. Šiame būrelyje apjungsime svarbias mokslo sritis,atskleisime matematikos grožį, genialumą bei praktinę naudą. Jūsų draugiškasis išradėjas bus supažindintas su svarbiausiomis suaugusiųjų pasaulio kompetencijomis.

Registraciją į būrelius rasite čia: https://bureliai.robotikosakademija.lt/
 
Būrelis vyks Antradieniais 13:30, 15:00 bei 16:30
 
Auginkime draugiškus išradėjus kartu!