Giliuko laboratorija

 

STEAM MOKSLINIS BŪRELIS “Giliuko laboratorija”

„Giliuko laboratorija“ – mokslinis būrelis skirtas 2-4 klasių mokiniams. STEAM neformalaus ugdymo programą sudaro įvairios temos, kurios išdėstomos per tris mokslo metus. Programa aprėpia gamtos mokslus, matematiką, technologijas, inžineriją ir meną. Tai yra visas STEAM kompleksas. Per vieną mėnesį mokiniai palies visas sritis. Visos temos papildo mokykloje mokomų dalykų turinį. Tad šis būrelis ne tik pramoga, bet ir smagus pamokų tęstinumas.

Ką veiksime būrelyje?

Konstruosime ir programuosime.
Tyrinėsime gamtą.
Atliksime bandymus ir eksperimentus.
Dalyvausime STEAM kūrybinėse dirbtuvėse.
Išbandysime technologijas.
Kelsime hipotezes ir formuluosime išvadas.
Kaip vyks veiklos?

Ankstyvą rudenį ir pavasarį, kol džiugins šilti orai, keliausime į gamtą. Tyrinėsime aplinką, stebėsime gyvus organizmus, tirsime dirvožemį ir susipažinsime su mus supančia gamta…

Šaltuoju metų laiku atliksime bandymus laboratorijoje: auginsime, tirpinsime, maišysime, garinsime, sversime. Iš kasdieninių medžiagų konstruosime įvairius statinius ir robotus. Mokysimės sujungti elektros grandinę ir įdiegti LED apšvietimą. Mokslo dėka mokinių sukurta techninė kūryba galės šviesti, suktis ir judėti.

Būrelio veiklas paįvairins ir technologijos. Mokiniai dirbs su mažu, bet labai protingu Ozobot robotu, kurio dėka išmoks jį programuoti, piešiant jo judėjimo maršrutą. Taip žaisdami vaikai ugdys loginį ir algoritminį mąstymą.

Kiekvienas būrelio užsiėmimas vis kitoks, todėl vaikai su smalsumu ners į begalinį Mokslo pasaulį.

LAIKAS: 90 min

Būrelio kaina 35 Eur (su NVŠ krepšeliu 20 Eur).

KONTAKTAI: giliukolab@gmail.com

MOB: 860639186

REGISTRACIJA: https://forms.gle/VFKk3Cra4PYGfQem8

DAUGIAU INFORMACIJOS: www.giliukolab.lt

Planuojamas būrelio laikas:
ketvirtadieniais 14.00 -15.30