Giliuko laboratorija

 

STEAM MOKSLINIS BŪRELIS “Giliuko laboratorija”

„Giliuko laboratorija“ – mokslinis būrelis skirtas 2-4 klasių mokiniams. STEAM neformalaus ugdymo programą sudaro įvairios temos, kurios išdėstomos per trejus mokslo metus. Programa aprėpia gamtos mokslus, matematiką, technologijas, inžineriją ir meną. Tai yra visas STEAM kompleksas. Kiekvieną mėnesį mokiniai palies visas sritis. Visos temos papildo mokykloje mokomų dalykų turinį. Tad šis būrelis ne tik pramoga, bet ir smagus pamokų tęstinumas.

Ką veiksime būrelyje?
• Konstruosime ir programuosime.
• Tyrinėsime gamtą.
• Atliksime bandymus ir eksperimentus.
• Dalyvausime STEAM kūrybinėse dirbtuvėse.
• Išbandysime technologijas.
• Kelsime hipotezes ir formuluosime išvadas.
Kaip vyks veiklos?
Ankstyvą rudenį ir pavasarį, kol džiugins šilti orai, keliausime į gamtą. Tyrinėsime aplinką, stebėsime gyvus organizmus, tirsime dirvožemį ir susipažinsime su mus supančia gamta…
Šaltuoju metų laiku atliksime bandymus laboratorijoje: auginsime, tirpinsime, maišysime, garinsime, sversime. Iš kasdieninių medžiagų konstruosime įvairius statinius ir robotus. Mokysimės sujungti elektros grandinę ir įdiegti LED apšvietimą. Mokslo dėka mokinių sukurta techninė kūryba galės šviesti, suktis ir judėti.
Būrelio veiklas paįvairins ir technologijos. Mokiniai dirbs su mažu, bet labai protingu Ozobot robotu, kurio dėka išmoks jį programuoti, piešiant jo judėjimo maršrutą. Taip žaisdami vaikai ugdys loginį ir algoritminį mąstymą.
Ugdymo turinį papildys technologinė kūryba. Technologinė kūryba – tai naujas būdas, padedantis pradinukams geriau suprasti matematiką, mokytis loginio, erdvinio mąstymo, ugdantis kūrybiškumą. Pamokų metu mokiniai naudodamiesi skaitmeniniais įrankiais kurs 3D modelius, vizualizacijas ir mobilias aplikacijas. Dirbs su tokiomis programomis kaip Minecraft, Scratch, Tinkercad ir t.t. Technologinės kūrybos užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu.
Kiekvienas būrelio užsiėmimas vis kitoks, todėl vaikai su smalsumu ners į begalinį Mokslo pasaulį.

BŪRELIO TVARKARAŠTIS:
Ketvirtadienis

I gr. 14:00-15:30 val.

II gr. 15:30-17:00 val.
KONTAKTAI: giliukolab@gmail.com
MOB: 860639186
REGISTRACIJA:
STEAM mokslinis būrelis „Giliuko laboratorija” (mėnesio abonementas). | tickets.paysera.com

Jeigu Jūsų pageidaujamu laiku nebeliks vietų, palikite savo kontaktus ir nurodykite pageidavimus, kurią grupę norėtumėte lankyti. Atsiradus laisvai vietai pakviesime prisijungti. O kartais dėl didelio susidomėjimo, sudarome papildomą grupę.

Registracija į laukiančiųjų sąrašą:
https://forms.gle/H8WbfYxfQ5EWnck79

Sutartį ir informaciją apie pirmą būrelio užsiėmimą atsiųsime atskiru laišku.

DAUGIAU INFORMACIJOS: www.giliukolab.lt