Kovo 5 dieną 7e klasės mokiniai dalyvavo Vilniaus saugaus miesto centro organizuotoje viktorinoje, kurios metu pagilino žinias apie saugumą ekstremaliose situacijose ir civilinę saugą. Viktorina buvo sudaryta iš penkių turų, kuriuose mokiniai turėjo atsakyti į klausimus apie bendruosius saugos principus, veiksmus nelaimių metu, praktinius saugumo įgūdžius ir teisingą elgesį gamtinio pavojaus metu.
Mokiniai puikiai pasirodė – be klaidų atsakė į visus klausimus, aktyviai klausė pateikiamos informacijos bei noriai uždavinėjo klausimus. Viktorinos pabaigoje vyko diskusija, kurios metu aptarti svarbiausi aspektai ir dalytasi įspūdžiais. Didžiausią įspūdį mokiniams paliko praktinė dalis su virtualios realybės (VR) akiniais – jie turėjo galimybę patirti evakuacijos procesą, išbandydami, kaip reikia elgtis realios ekstremalios situacijos metu.
Ši edukacija ne tik praplėtė mokinių žinias, bet ir suteikė praktinių įgūdžių, kurie gali būti naudingi realiose situacijose. Visi dalyviai liko patenkinti įgyta patirtimi ir naujomis žiniomis!