Koncertas senjorams

Ant mano delno guli duonelė,
Ant mano delno juoda riekelė…

Vasario 5 diena minima kaip Šv. Agotos arba Duonos diena.  Sausio 24 dieną mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai organizavo koncertą senjorams Vilniaus senjorų socialinės globos namuose. Senjorų popietę praskaidrino gitaros, violončelės bei pianino garsai. Senjorai mielai pritarė mergaičių ansamblio dainuojamoms dainoms. Ansambliui darniai akomponavo direktoriaus vadovaujami gitaristai. Koncerto pabaigoje senjorams buvo padalinta Šv. Agotos duona maišeliuose, kuriuos padarė taip pat mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai. Gera ir jautru buvo matyti tiek šypsenų veiduose ir sulaukti pakvietimo atvykti vėl. Taip kuriamos tradicijos.

Nuoširdus ačiū 7b, 7d, 6d, 7g, 8a, 8c, 8e  mokiniams, direktoriui Gintarui Alfonsui  Petroniui ir mokytojams Ingai Jusevič, Raimondai Juškevičienei, Editai Stacevičiūtei, Daumantei Keinienei, Aleksandrui Savickiui, Vaidai Pakalniškienei ir visiems prisidėjusiems prie gražaus renginio.