Mokinių priėmimas 2022/2023 mokslo metams

Skelbiame pirmojo Mokinių priėmimo komisijos posėdžio metu išnagrinėtų prašymų dėl priėmimo į mokyklą 2022/2023 mokslo metams rezultatus.

Kviečiamų mokytis mokinių tėvai prašymų pateikimo sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/ matys progimnazijos išsiųstą kvietimą. Jei buvo pasirinkta tik viena mokykla ir ji siuntė kvietimą, nieko tvirtinti nereikės, o prašymo statusas bus pasikeitęs iš „pateikta“ į „laukiama sutarties pasirašymo“. Sutarties pasirašymas vyks elektroniniu būdu sistemoje.

2022-06-07 mokinių priėmimo komisijos posėdžio metu svarstytų prašymų rezultatai.

2022-06-13 mokinių priėmimo komisijos posėdžio rezultatai.

2022-06-21 mokinių priėmimo komisijos posėdžio rezultatai.

 

Dėl sutarčių pasirašymo. Ugdymosi sutartys pasirašomos prašymų teikimo sistemoje, naudojantis elektroniniu parašu. Prašome tėvelių įvertinti galimybę pasirašyti šiuo patogiu ir greitu būdu. Sutarčių pasirašymas vyks visą vasarą.  Tėvams, neturintiems jokios galimybės pasirašyti elektroniniu parašu, bus sudaryta galimybė pasirašyti popierinę ugdymosi sutartį rugpjūtį, darbo valandos bus paskelbtos tinklalapyje.

Dėl papildomų dokumentų pateikimo.  Dokumentus bus galima pristatyti po kasmetinių vasaros atostogų, nuo 2022-08-16 d.

  • Sistemoje teikti dokumentai bus atspausdinti ir papildomai jų pristatyti nereikės, išskyrus PPT dokumentų originalus.
  • Pirmokams papildomai reikės pristatyti gimimo liudijimo kopiją ir 1 dokumentinę nuotrauką mokinio pažymėjimui.
  • Penktokams papildomai reikės pristatyti gimimo liudijimo kopiją, pradinio išsilavinimo pažymėjimo kopiją ir 1 dokumentinę nuotrauką mokinio pažymėjimui.
  • VISŲ KLASIŲ MOKINIAI e.sveikatos sistemoje turi turėti galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą. 2022/2023 mokslo metams galiojanti pažyma turi būti ne vėliau kaip 2022 m. rugsėjo 15 dieną.