Covid-19 mūsų mokykloje

Gerbiami Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos bendruomenės nariai,

informuojame, kad susirgimas COVID-19 liga iki šiol patvirtintas 3 skirtingų klasių mokiniams. Turėjusių kontaktą mokinių ir mokytojų izoliacijos laikas pasibaigė, laimei, užsikrėtimų klasėse daugiau nėra. 

Trims aplinkos priežiūros darbuotojams patvirtintas Covid-19, simptomai pasireiškė mokinių atostogų pabaigoje, kontakto su mokiniais neturėjo. 

Prašome Jūsų išlikti ramiems ir pažymime, kad buvo nedelsiant imtasi visų reikiamų saugumo priemonių:

  • individualiai susisiekta su asmenimis, turėjusiais artimą kontaktą su sergančiuoju, t. y. su asmenimis, bendravusiais su sergančiuoju ilgiau nei 15 min. 2 metrų atstumu 72 val. laikotarpiu be apsaugos priemonių iki simptomų pradžios;
  • artimą kontaktą su sergančiuoju turėję asmenys individualiai informuoti ir izoliuojasi;
  • mokyklos patalpos dezinfekuotos ir gerai išvėdintos;
  • aktyviai bendraujama su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais, Vilniaus miesto savivaldybės administracija ir Visuomenės sveikatos biuru bei vykdomi visi jų nurodymai ir rekomendacijos. 

Užtikriname, kad mokinių ugdymo procesas organizuojamas sklandžiai ir laikantis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. Situacijai keičiantis, nedelsdami informuosime papildomai.

Prašome atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie.

Kilus klausimams, maloniai kviečiame skambinti į mokyklos raštinę tel. 852770792

Saugokime save ir kitus!