Lietuvių kalbos dienų minėjimas

2020 m. kovo 2-12 dienomis mūsų mokykloje buvo organizuojami įvairūs renginiai ir išvykos, skirtos lietuvių kalbos dienoms paminėti.

5 klasių mokiniai vyko į Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką, kurioje dalyvavo  edukaciniame renginyje „Šnipai bibliotekoje“. Tai buvo nuotaikingas Olsen  knygos  paslapčių aiškinimasis, ieškant bibliotekoje paslėptų užuominų. Mokiniai, pasiskirstę grupėmis, turėjo įminti mįsles, išsiaiškinti užšifruotus kodus, kad galėtų rasti tiesą. Įveikę visas užduotis, visi detektyvo dalyviai buvo apdovanoti , o nugalėtojams buvo įteikti knygų detektyvų ženkliukai. Penktokams labai patiko toks netradicinis knygos nagrinėjimas.

6 klasių mokiniai dalyvavo edukacinio kino filmo kūrimo dirbtuvėse „Kuria vaikai“. Mokiniai buvo supažindinti su įranga ir filmavimo technika, mokomi filmuoti, kurti scenarijų ir, žinoma, turėjo sukurti filmuką. Filmas bus sumontuotas ir perduotas mokyklai.

7 ir 8 klasių mokiniai vyko į kino teatrą „Pasaka“ dalyvauti „Edukine“ – kino pamokoje.  Žiūrėjo  Vytauto V. Landsbergio dokumentinį filmą „Vanago portretas“.