Erasmus+ KA1 projekto veiklų pristatymas Vilniaus miesto mokytojams

2020 m. vasario 17 d. mūsų mokykloje vyko seminaras ,,Šiuolaikinė mokykla šiuolaikinei visuomenei“. Jame dalyvavo 45 Vilniaus miesto ir rajono mokytojai, kuriems buvo pristatytos Erasmus+ KA1 projekto veiklos, pasidalinta užsienio šalyse įgyta patirtimi:

  • OUT OF THE BOX – ENVIRONMENTAL OUTDOOR EDUCATION IN FINLAND, „Anapus dėžutės“ – švietimas Suomijoje naudojant lauko aplinką, (Suomija, Virrat),
  • GO IWB – INTERACTIVE TEACHING AND LEARNING ON THE INTERACTIVE WHITE BOARD, ,,Interaktyvus mokymas ir mokymasis panaudojant interaktyvią baltąją lentą“, (Malta, St Paul‘s Bay ),
  • EDUCATIONAL STUDIES IN MUSEUMS, ,,Mokymasis muziejuose“, (Graikija, Kreta, Heraklionas),
  • ROBOTICS IN STEM EDUCATION, ,,Robotika STEM švietime“, (Graikija, Atėnai),
  • USING TECHNOLOGY IN THE CLASSROOM, ,, Informacinių technologijų naudojimas pamokose“, ( Kroatija, Splitas),
  • INNOVATIVE TEACHNING METHODS, ,,Inovatyvūs mokymo metodai“, (Pirėjas, Graikija).

Seminaro dalyviams buvo pristatyti inovatyvūs mokymo metodai. Dalį jų galėjo išbandyti praktiškai: ,,Nuostabioji vėliava“, ,,Pliauškės“, ,,Kryžiukai – nuliukai“, ,,Skaičiavimo estafetė“, ,,Pasaulis per didinamąjį stiklą“, ,,Etinė dilema“, ,,Judrioji pertraukėlė“, ,,Istorijos kūrimas“, ,,Mokymasis su pertraukomis“ ir ,,Minčių žemėlapis“. Pristatyti metodai smagiai įtraukė į ugdomąją veiklą, sužadino smalsumą ir nuteikė sėkmingam darbui.

Be to, viso seminaro metu dalyviai turėjo pildyti ,,Mokymosi pasą“, kuriame žymėjosi ne tik svarbius jiems dalykus, bet ir analizavo bei vertino veiklas.

« 1 2 »

Vilniaus miesto ir rajono mokytojai labai gražiai atsiliepė apie seminarą ir prašė surengti daugiau tokių mokymų. Taip pat kvietė atvykti ir į jų mokyklas, supažindinti jų kolegas su inovatyviais mokymo metodais. Svečiai žavėjosi aukšta seminaro kokybe, lektorių kompetencija, estetišku pateikimu, kūrybiškumu ir draugišku kolektyvu. Ačiū mūsų mokyklos mokytojoms už nuoširdų darbą: Liudmilai S., Virginijai N., Ingai J., Karolinai N., Nijolei Č., Jolitai V., Audronei P., Eglei Š. ir Liubov V.