6d aplankė senjorų globos namus

Kol visi džiaugsmingai ruošiasi švęsti Kalėdas, 6d klasės mokiniai kartu su tėveliais nutarė aplankyti senelius Senjorų socialinės globos namuose. Mokiniai paruošė jiems Kalėdinius atvirukus, o tėveliai – vaišes. Iš pradžių nedrąsiai, vėliau būta ašarų, o paskiau ir suvokimas – šiandien galiu praskaidrinti dieną kitam žmogui.. Kai jie pamatė, kaip seneliai džiaugiasi atviruku, nedrąsumas dingo. Jie stengėsi pasakyti gražius žodžius seneliams, kalbėjosi, išgirdo nemažai gyvenimo istorijų.
Sutiko tiek ligotų, tiek pamirštų senolių. Tačiau, kaip vienas senelis sakė:“Aš džiaugiuosi kiekviena išaušusia diena“.
Iš 92 metų senolio vaikinai ir merginos gavo palinkėjimų nerūkyti, saugoti dantis ir akis, prasimankštinti kasdien. O malonių pagyrų be galo. Sutikta prie įėjimo močiutė ratukuose sakė: „Juk mus aplankė daug žymių žmonių! Jie gi ateityje bus inžinieriai, mokslininkai, menininkai, mokytojai, valdys mūsų šalį… Kokia didelė garbė, kad jie mus čia esančius prisiminė…“
Vaikai suprato, kokį gerą darbą jie padarė. Šios įstaigos vadovė pavaišino mokinius saldainiais, padėkojo, kad nepamirštame senų žmonių ir įteikė mokyklai knygą apie jų įstaigą.
« 1 2 »