Lyderystės mokykla 2019

Kovo 15- 16 dienomis įvyko tęstinis Respublikinis projektas „Lyderystės mokykla“, kuriame dalyvavo Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos, Prienų rajono Stakliškių gimnazijos ir mūsų mokyklos mokinių komandos. Šio renginio metu vyko įvairios susipažinimo, bendradarbiavimo, susikaupimo, simuliacinės bei sportinės užduotys. Mokiniai ugdė vadovavimo, komunikacijos, lyderystės įgūdžius. Mūsų mokyklos Lyderiai organizavo veiklas, buvo labai vieninga, draugiška, energinga, nuostabi komanda! Džiaugiamės turėdami tokius nuostabius mokinius, kuriais galime pasitikėti ir tikėti!

„Lyderiai“- neįkainojama patirtis, daug naujų pažinčių, bei nuostabiai praleistas laikas. Esu labai laiminga, jog buvau, veikiau ir pajaučiau šį nuostabų jausmą būnant tarp tikrų lyderių“ . Meida  8d

„Lyderių naktis buvo išties nuostabi. Paliko be galo gerą įspūdį. Visos veiklos buvo labai įdomios ir linksmos, jos mus vienijo ir davė šansą susipažinti su labai daug naujų žmonių. Smagu buvo dar ir tai, kad visi noriai bendravo ir dalyvavo veiklose“ . Liepa 8d

„Naktyje pajaučiau ką reiškia pritapti. Labai, labai ačiū už nuotaiką, malonumą. Labiau pabendravau su tais, su kuriais kasdien mažiau bendraudavau! Patiko visus labiau pažinti, tikiuosi taip bendrausim ir toliau!! Labai myliu jus visus! „.  Liepa 5d

Buvo labai smagu, nes vyko daug įdomių ir originalių veiklų“.  Justinas 8a

„Naktyje susipažinau su naujais žmonėmis, smagiai bendravome, buvome drąsūs. Veiklos buvo labai įdomios. Patiko dirbti komandinėse užduotyse, nes taip galėjome tobulinti bendradarbiavimo įgūdžius. Tikiuosi, kad  tokia naktis  ne paskutinė“ . Arūnė 7b

„Buvo be galo smagu pamatyti ir senus, ir naujus, šypsenomis papuoštus, veidus. Veiklos – turiningos, iš jų daug pasisėmiau. Labai skani vakarienė. Po veiklos sporto salėje turėjau tiek energijos, kad net nesinorėjo miegoti! Ryte apėmė liūdesys, kadangi artėjo išsiskyrimas“.  Austėja 8d

« 1 2 »