Spektaklis „Rankos“

„RANKOS“ – moliu pasakojama istorija apie meilę ir vienatvę. Julian Saenz-Lopez bei Izaksun Fernandez rankų dėka atgyja molinę galvą turintis mažas veikėjas turintis didelį norą – ištrūkti iš parduotuvėlės vitrinos. Nors yra apsuptas kitų jos gyventojų, mažylis vistiek jaučiasi labai vienišas, kol vieną dieną pasirodo daili molinukė. Pradžioje tvyrojusi vaikiška nesantaika virsta į didžią, besąlygišką meilę. Atrodo įsimylėjėlių niekas neišskirs ir šis spektaklis kaip daugelis kitų baigsis laimingai. Tačiau gyvenimas nėra vien rožėmis klotas, tiesa?
Kad ir kaip ten baigėsi žiūrėta pjesė, atlikėjai padalino likusį molį mažiesiems žiūrovams, kad šie ją pratęstų. Tuo tarpu mūsų mokyklos savivaldos nariai ruošėsi pokalbiui su išradingaisiais kūrėjais iš Ispanijos. Aptarinėjant sužinojome, jog spektakliui 5-eri metai. Pati jo atsiradimo istorija linksma ir pamoko, kad geriausios idėjos gimsta veikiant.
„Režisieriai pasirodė labai šilti žmonės, o bendravimas su jais – įdomus. Pats spektaklis sukėlė įvairiausių jausmų. Vietomis buvo be galo miela, tačiau vėliau net ašara skruostu nuriedėjo. Užtat pabaiga gan reali ir šiuo atveju tai nėra blogai. Pabaigų kaip „ilgai ir laimingai” pilna, taigi kartais tikrai reikia nusiimti rožinius akinius.” – Austėja 8d