„Lyderystės mokykla“ Šeduvoje

2018 m. spalio 19 d. – spalio 20 d. vyko tęstinis respublikinis projektas „Lyderystės mokykla“. Veiklos nebe pirmus metus vykdomos kartu su Vilniaus, Šeduvos, Prienų mokyklų aktyviais mokiniais. Projekto tikslas – tobulinti bendradarbiavimo komandoje ir lyderystės įgūdžius.
Šiemet prie mūsų prisijungė Radviliškio raj. Baisogalos mokykla .Mokiniai dalyvavo įvairiuose simuliaciniuose žaidimuose, sprendė užduotis, dirbo bendradarbiaujančiose grupėse ir individualiai, ugdė bendradarbiavimo ir vadovavimo, lyderystės įgūdžius. Vyko įvairūs žaidimai, sukuriantys tam tikras situacijas, kur ugdomi teisingų sprendimų priėmimo įgūdžiai, išbandomos įdomesnės bendravimo terpės. Veiklas taip pat organizavo UAB „Juoda avis“. Mokiniai liko sužavėti.

Mūsų mokyklos lyderių atsiliepimai apie šią naktį:

„Nuoširdžiai visiems dėkui už šitą nerealią naktį. Parodėt, kad galit būti vieningi AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ, JUS NEREALŪS !!! “  (Greta 8a)

„Tikrai, buvo labai smagiai ir turiningai praleistas laikas KARTU! “  (Dovydė 8a)

„Buvo tikrai nuostabu!! Mes ne tik susipažinome su kitais, bet ir suartėjome patys. Ačiū visiems už puikų laiką kartu ir Monikai su Gražinai už tai, kad mus pasiėmė. Po visko taip nuoširdžiai gera… „ (Austėja 8d)

„Tai buvo renginys , kupinas naujų pažinčių ir gyvenimiškos patirties. Iš pradžių buvo nedrąsu atsiskirti nuo savų ir įsimaišyti tarp kitų mokyklų mokinių iš visiškai skirtingų miestų bei įvairiaspalvių asmenybių, tačiau tikrai turiningos veiklos eigoje prasiplėtė ne tik mūsų akiratis, bet ir draugų ratas. Vieni sutiko ir bendraminčių, žmonių su kuriais suartėjo iškart, galėjo atvirai kalbėtis – lyg būtų pažįstami ištisus 10 metų. Taip pat stipresnis ryšys atsirado tarp pačios savivaldos. Tapome vieningi, lyg antroji šeima. Asmeniškai, su šia komanda jaučiausi saugiai, žinojau, kad šalia turiu žmones, kuriais galiu pasitikėti. Ir veikla buvo puiki! Susipažinimo žaidimai pradėjo naujas pažintis, o jas sustiprino sportiniai žaidimai, juodosios avies duotos 7 minutės pokalbiui tarpusavy su kitu asmeniu, kad jam save atskleisti ar atvirkščiai -ko nors iš jo pasisemti. „Juodoji avis“ taip pat atvėrė akis, privertė susimąstyti ir užduoti sau klausimus kaip: Kodėl aš čia? Kokia mano paskirtis? Ką aš noriu daryti gyvenime? Kaip save įsivaizduoju ateityje? Viską užbaigėme patyrinėję tikrai gražų kraštą Šeduvą, kuriam esame  dėkingi už tokį šiltą priėmimą ir nuoširdžiai gerą laiką kartu. Ačiū ir mūsų direktoriui už paramą kelionei. Dabar turime dar daugiau motyvacijos kurti vis šaunesnę mūsų mokyklos bendruomenę. Ačiū kuratorėms, vadovėms – Monikai ir Gražinai, kad buvote su mumis, nes tik jūsų dėka mes esame vis labiau atsidavę. AČIŪ.“  (Austėja 8d)

« 1 2 »