Lietuvos matematikos mokytojų renginys

2018 m. balandžio 12 d. kada mūsų mokyklos mokiniams baigėsi pamokos, jų darbo vietas užpildė mokytojai iš visos Lietuvos. Renginį „Gabių matematikai vaikų ugdymas: nuo pratimų prie probleminių uždavinių sprendimo“ organizavo Lietuvos matematikos mokytojų asociacija ir Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija. Renginį vedė lektorė – dr. Aistė Elijio, mūsų mokyklos septintokės Vernetės mama, VU Matematikos ir informatikos fakulteto docentė, projekto ,,Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra” ekspertė.  Atvyko mokytojai iš Vilniaus, Vilniaus rajono, Širvintų rajono, Kaišiadorių rajono bei Alytaus. Mokytojai ne tik sprendė probleminius uždavinius ir pratimus, bet ir žaidė matematinius žaidimus. Parvykę namo, mokytojai pasidalins įgyta patirtimi. Su savo mokiniais kartu spręs  lektorės pateiktus probleminius uždavinius ir nurodys pagrindinius metodus bei  būdus, padedančius surasti uždavinių sprendimo strategiją.

Dėkojame lektorei už tikrai įdomų renginį.