IT manija konkursas

Kovo 7 dieną Vilniaus „Saulės“ privačioje gimnazijoje vyko IT konkursas „IT manija“, kuriame dalyvavo 15 komandų iš skirtingų sostinės mokyklų. Šiame konkurse 5-8 klasių mokiniai bendradarbiaudami sprendė komandines užduotis, reikalaujančias bendrųjų IT žinių ir tikrinančias, ar mokiniai domisi technologijų sritimi. Visos užduotys buvo atliekamos kompiuteriuose MOODLE  sistemoje.

Mūsų mokyklos mokiniams sudėtingiausia ir įdomiausia pasirodė  „Blic“ rungtys, kai reikėjo  per 6 minutes išspręsti 10 klausimų. Nelengvos buvo asmeninės užduotys, kuriose reikėjo parodyti žinias, įgytas IT pamokose. Labai džiaugėsi 5 klasės mokinys, Vakaris, kai suprato, kad juodoje dėžėje buvo paslėptas Microbitas. Kol vertinimo komisija skaičiavo balus, konkurso dalyviams BMK įmonės atstovas trumpai papasakojo bei parodė, ką sugeba atlikti užprogramuotas robotas.

Konkurso pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti prizais ir diplomais. Dėkojame mūsų mokiniams Vakariui Gavėnui (5d), Nikui Okuškai (6d), Matui Andraičiui (7d), Augustinai Veličkai (8a).