Vilniaus miesto savivaldybės dovana pradinukams – spektaklis „Žalia gyva“

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia Vilniaus vaikus švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį su teatro „Teatriukas“ spektakliu „Žalia gyva“. „Žalia gyva“ – senas vaikų žaidimas. Jį Vilniuje ir apylinkėse žaidė pokario vaikai – bet kuriuo momentu vaikas galėjo ištarti „žalia gyva“ ir draugas turėjo parodyti prie savo kūno glaudžiamą žalią, gyvą lapą, gėlės žiedą ar pan. Žiemą tai buvo nelengva užduotis!

Profesionali kūrybinė grupė pasitelkusi nuotraukas, literatūrinę medžiagą, gyvus prisiminimus kūrybiškai ir jautriai sudėliojo originalų scenarijų, kurio veikėjai – įvairių tautybių, įvairių laikotarpių mažieji Vilniaus gyventojai. O istorijos – pačios įvairiausios – ir labai linksmos, ir liūdnos, ir sukrečiančios – tokios, kokia Vilniaus ir visos Lietuvos istorija. Tai – tarsi gyva istorijos pamoka…. Pamoka, skatinanti prisiminti, telktis ir didžiuotis savo tautos istorija, švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-metį jaučiantis istorijos dalimi!

Spektaklio tikslinė grupė – pradinių klasių mokiniai. Vaidina: aktoriai Dalia Mikoliūnaitė, Žilvinas Ramanauskas. Režisierė Agnė Sunklodaitė, scenografė Giedrė Brazytė.

Spektaklį Vilniaus miesto savivaldybės pradinių klasių vaikams finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos mokiniai išvydo šį spektaklį mokyklos aktų salėje vasario 13 dieną.

Mokinių atsiliepimai:

Linksmi žmonės vaidina, tai ir spektaklis linksmas. Labai įdomu žiūrėti. (Elena Austėja 1b)

Geriausias spektaklis nuo pirmos klasės matytų. Labai patiko, nes apie istoriją, originalus, muzikalus. (3c)

Ypač patiko dainos. (2b)

Labai estetiškas, prasmingas, meniškas, linksmas ir laiku parinktas spektaklis. Mielai pažiūrėtume ir antrą kartą. Daugiau TOKIŲ spektaklių (1f)