Jaunimo šeštadienis teatre

Sausio 13 dieną (šeštadienį) progimnazijos „Jaunieji ekspertai“ stebėjo du spektaklius, kalbino mažuosius žiūrovus, jų tėvelius, aktorius.

TĖTIS IR JŪRA | Klaipėdos lėlių teatras (Lietuva)

Šviesos ir muzikos reginys visai šeimai Tuvės Janson apsakymo motyvais. Šviesa ir violončelė. Šešėlis ir violončelė. Atspindys ir violončelė. Šiomis priemonėmis kuriamas pasakojimas apie šeimyną, kuri palieka gimtąjį slėnį ir išvyksta gyventi į tėčio salą. Naujojoje erdvėje jie stengiasi pradėti gyvenimą iš pradžių.

Viskas vyksta anapus tikrovės, tai – sapnas ir fantastika, šviesa ir lėtumas, kai klampoji per smėlį ir niekur nenueini. Šis spektaklis skirtas visiems vaikams nuo 4 iki begalybės metų, tačiau tik tiems, kurie linkę pastebėti ir pajusti keistus dalykus.

PASAULIO VAIZDAI | Theatre Madam Bach (Danija)
„Pasaulio vaizdai“ – tai objektų teatras, žiūrovus įtraukiantis į atradimų kelionę. Nuo miesto ritmų, kur požeminiai traukiniai bėgius kviečia dainuoti iki baltų druskos dykumų, kurios išdžiovina viską aplinkui. Nuo skruzdėlių skubančių per lietų iki šiaurės pašvaistės šokančios danguje.

Susijungiant instaliacijoms, garsams, gyvai muzikai, projekcijoms ir vaidybai, „Pasaulio vaizdai“ vaikui sukuria skirtingų atmosferų ir reginių pasaulį, leidžiantį išvysti įvairiausius mūsų planetos kampelius.