II vieta konkurse, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Lapkričio 23 dieną mūsų mokyklos 8 klasių mokinių komanda dalyvavo Senvagės gimnazijoje vykusiame konkurse, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti ,,Vardan tos Lietuvos“. Konkursą sudarė trys etapai: kliūčių ruožas, rikiuotės pratimai ir žygiavimas su daina, istorinė viktorina ir patriotinė daina. Mokiniai, padedant mokytojams Ingai Domarkaitei, Editai Stacevičiūtei ir Dariui Trachanavičiui, labai gerai konkursui pasiruošė ir laimėjo II vietą. Sveikiname!

Šaunioji mūsų mokyklos komanda:

1. Bendoravičius Vilius 8b

2. Čeponytė Marija 8a

3. Dvilevičiūtė Ugnė 8c

4. Fižanokas Matas 8d

5. Geigalas Donatas 8b

6. Grėskaitė Ugnė 8c

7. Grybovas Jonas 7b

8. Jasaitė Elena 8d

9. Jovaišaitė Jonė 8c

10. Knizikevičius Julius 8d

11. Naruškevičius Faustas 8a

12. Pečiulytė Akvilė 8d

13. Peškys Paulius 8b

14. Ramonaitė Rusnė 8d

15. Vidžiūnaitė Vėjūnė 8b

16. Žiūkaitė Emilė 8d