Mokinių įspūdžiai po apsilankymo spektaklyje

Lapkričio 21 d. dauguma mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokinių Vilniaus kameriniame teatre žiūrėjo spektaklį „Kai žmonės vaidino Dievą!…“. Štai kokie aštuntokų atsiliepimai:

„Tai žydų mergaitės istorija pagal F. Goodrich, A. Hacketto ir V. I. Keselmano pjesę „Anos Frank dienoraštis“ (Liutauras)
„Tai puikus kūrinys apie meilę, viltį ir mirtį.“ (Edvinas)
„Spektaklis sukėlė įvairių emocijų: ir džiaugsmą (kai Frankų šeima buvo laiminga), ir užuojautą, ir siaubą…Pabaigoje didžiulį įspūdį paliko šviesų žaismas ir pati idėja. Verkiau… Negaliu patikėti, jog tai tikra istorija. Šį spektaklį reikėtų daugeliui pamatyti. Tada suprastume, ką turime – nepriklausomybę, laisvę. Apie ką tik svajojo Ana ir visi besislapstantieji….Ir nesulaukė.“ (Kamilė)
„Spektaklis įdomus, intriguojantis, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms“ (Evelina Š.)
„Puikus scenografo darbas. Jo sprendimas – daugybės batų siena- primena, kiek žydų buvo nužudyta tais baisiais laikais“(Marija)
„Dekoracijos puikios. Ypač patiko idėja su lagaminais. Tais laikais, jei naciai surasdavo žydus, šie turėdavo penkias minutes daiktams susidėti. Dėl to visi visada būdavo susikrovę lagaminus.“  (Faustas)
„Tokio puikaus vaidinimo nebuvau matęs. Toks įspūdis lyg gyvenčiau su tais žmonėmis palėpėje ir jausčiau tai, ką jie jaučia“ (Edvinas)
„Šis spektaklis paliko didžiulį įspūdį. Jis buvo įdomesnis nei tikėjausi“ (Faustas)
„Visiems rekomenduočiau pamatyti šią tragikomediją, tada suprasite žydų tautos kančias, bet kartu ir pasijuoksite bei puikiai praleisite laiką.“ (Marija)